ERP Sistemleri Entegrasyon Hizmetleri

S/4HANA'ya kadar SAP' nin geçmişten günümüze tüm versiyonlarında SAP Partner olarak eşlik ettik. SAP ECC (eski ERP veya R / 3), bir kuruluşun temel iş süreçlerini kapsayan, dünyanın en yaygın kullanılan ERP Yazılımıdır. TeamPro, geleneksel SAP ECC platformunun tüm teknoloji özelliklerine hakim olmakla birlikte güncel teknoloji HANA'da da SAP uygulamalarını ilk uygulayanlardan biri olduk.

S/4 HANA(Yeni nesil ERP )

S/4 basitliği işaret ederken HANA – “High performance ANalytic Appliance” dan gelmekte olup, tanımından da anlayacağınız üzere uygulamanın kendi donanımı üzerinde yüksek performans ile data’ların in-memory’den kolon bazlı okunmasına yarayan SAP’nin yeni nesil ürünüdür.

SAP HANA bellek içi hesaplama teknolojisiyle optimize edilmiş kullanıcı arayüzlerine dayalı;  gerçek zamanlı analiz, tahmin ve simülasyonla operasyonel verilerinizin anlık olarak yönetilmesini sağlamaktadır.

SAP Fiori

Fiori, SAP'nin mobil portföyünün en önemli ürünlerinden biridir. SAP Fiori, mobil cihazlarda kullanılabilen ve cihazlarda ve dağıtım seçeneklerinde kişiselleştirilmiş, hızlı yanıt veren ve basit bir kullanıcı deneyimini temsil eden, kapsamlı, düşük maliyetli web tabanlı uygulamalar topluluğudur. ERP iş görevleri için SAP Fiori Apps ile tek bir arabirimde rol tabanlı, süreç odaklı ve kolay bir şekilde tasarlanabilir. ERP uygulamalarınıza mobil erişim, işlem süresini önemli ölçüde artırır.

Mobil Çözümler

Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel çözümler esnek ve mobil çözümler için talep her geçen yıl artıyor. Taleplerdeki bu artışın nedenleri arasında mobilite için artan ihtiyaç, esneklik ve mobil çözümlerin kullanım kolaylığı sayılabilir. Buna ek olarak, güvenlikte yeni gereksinimler, cihaz bağımsızlığı, bağlantı, cihaz yönetimi ve yaşam döngüsü yönetimi konuları da sayılabilir.

SAP ise mobil teknolojilerin hızla ilerlemesine sessiz kalmıyor ve bu süreçte SAP en iyi şekilde mobil teknoloji entegrasyonları için "SAP Mobile Platform" ismi altında kendi araçlarını geliştiriyor.  Günümüzde mobil teknolojilerin önemi çok büyük, yalnızca telefonlardan değil aynı zamanda tabletler ile birlikte anlık bilgiye, hızlı ve doğru bir şekilde erişim sağlayabiliyoruz. 

 

Mobil işletim sistemi olarak baktığımızda piyasada üç büyük işletim sistemi bulunmaktadır:

iOS (Apple),

Android (Google),

WindowsPhone (Microsoft).

 

Bu üç işletim sistemine de uygun olarak “SAP Mobile Platform” sayesinde SAP Mobil çözümleri getiştirebiliyoruz.

SAP Netweaver

SAP ERP' nin yanı sıra, genellikle diğer farklı eski sistemler de mevcuttur ve ERP sistemlerinizle iletişim kurmak zorundadır. Tüm şirketiniz için stratejik bir bütünleşme ve uygulama platformu olan SAP NetWeaver ve tamamlayıcı ürünleri; heterojen ve coğrafi olarak dağınık bir yazılım ortamında SAP ve SAP olmayan uygulamaların bileşimini, temel hazırlığını ve yönetimini sağlamaktadır. Bu sayede mevcut iş sisteminizin gereksiz şekilde özelleştirilmesine gerek kalmıyor.