KURUMSAL

Biz Kimiz?

  TeamPro Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri, 2016 yılında SAP danışmanları tarafından kurulmuştur. Kuruluş felsefesi SAP danışmanlığı sektöründe kaliteli ve fark yaratan hizmet anlayışını yerleştirmektir.

     

        TeamPro, alanında en iyi danışmanlar ile çalışarak ve teknolojik yenilikleri takip edip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflerken kaliteli ve dürüst iş anlayışıyla sektördeki yerini hızla güçlendirmektedir.

       

   SAP iş yazılımı çözümlerinde 10 yıldan fazla deneyime sahip kıdemli danışmanlar tarafından sadece Türkiye için değil global olarak da çok kısa zamanda 10 farklı sektördeki 25 müşteriye hizmet verebilme noktasına gelmiştir. 

       İçinde bulunduğumuz teknoloji odaklı Endüstri 4.0(Bilgi 4.0) çağında dijital dönüşüm yolunda SAP projeleri, destek hizmetleri ve yeni teknolojiler konusunda müşterilerimiz ile uzun soluklu iş ortaklıkları kuruyoruz.

      SAP iş ortaklıkları geliştirme programı “SAP Partner Open EcoSystem” ‘de  yer alan TeamPro; S/4HANA ve bağlı  SAP teknolojileri ile Türkiye’de ve globaldeki müşterilerine dijital dönüşüm hizmetleri vermektedir.

Neden TeamPro?

  • Güncel SAP ERP sürümü S/4HANA uygulamalarında öncü deneyim

  • Tüm modüllerde derin SAP fonksiyonel ve teknik bilgi birikimi

  • SAP Uygulamaları, SAP olmayan ve Eski Sistemlerle Tam Entegrasyon

  • Tek sistemden, küresel çoklu sistemlere dair bilgi birikimi

  • 10+ yıldan fazla SAP ECC Çözümleri ve Bağlı Teknolojilerin Uygulanması

  • SAP Fiori gibi yenilikçi teknolojilerde bilgi ve referansa sahibiz. Türkiye' de en deneyimli ekip durumundayız.

Vizyonumuz

Türkiye’nin önde gelen SAP Danışmanlık şirketleri arasında yer almak. Yönetim danışmanlığı konusunda müşterilerimize çözüm sunmak.

Misyonumuz

Kaliteli, etkin müşteri memnuniyeti odaklı iş yaparken, aynı zamanda bilgi birikimi, çalışan memnuniyeti ve şirket kültürünü kurumsallık çerçevesinde geliştirmek. Çözüm ortaklarımızla beraber iş hayatında güçlü işbirliktelikleri kurmak.